top of page
IMAG1125_edited.jpg

Кабінетне чищення зубів

Кабінетне чищення зубів - професійне профілактичне чищення зубів. Професійне - бо виконується спеціалістом за допомогою спеціальних приладів, профілактичне - бо саме таке регулярне чищення зубів є профілактикою  захворювань зубів та ясен. Як я проводжу кабінетне чищення? В залежності від показань може бути декілька варіантів:

1.  Зняття каменів ультразвуковим методом за допомогою скейлера Woodpecker - спеціальний накінечник з певною форми насадки, з подачею води (відбувається вібрація та кавітація - камінці від дії ультразвуку розтріскуються та відпадають).

2. Зняття нальоту  повітряно- абразивним методом "air flow". Це поєднання води, повітря під тиском та спеціальної соди. Я в своїй роботі використовую апарат Prophyflex4 та

порошки PRORHYflex, що містить бікарбонат натрію, PROPHYpearls, що містить карбонат кальцію. Обидва порошки є повністю біосумісними та безпечними (при належному використанні, звичайно).

3. Чищення та полірування зубів спеціальними пастами які мають певний ступінь абразивності, яка може змінюватися під час її використання, тобто на початку дії паста є чистильною, в кінці - полірувальною - пасти Clinic та LightUp.

4.Для надчутливих зубів проводжу їх фторування - кабінетне, або домашнє.

 

Вартість кабінетного чищення 1200-1500 грн.

Фторування - від 200 грн

bottom of page