top of page

Візит до стоматолога

Оновлено: 28 лип. 2021 р.

Візит до стоматолога - це є досить серйозний захід особливо для тих, хто страждає дентофобією. Щоби зробити відвідування лікаря максимально ефективним і спокійним, важливо знати декілька простих правил.


1. Обов'язково поїжте перед візитом. По перше, рефлекторно пригнічується виділення слини, лікарю комфортно лікувати, пацієнту сидіти. По друге, часто виявляється, що лікар рекомендує кілька годин не їсти із-за дії анестетика (навколоротові м'язи знижують свій тонус і осуваються, в такому стані дуже легко прикусити губу або щоку) або з інших причин.

2. Почистіть зуби (не тільки вранці, а власне, після того, як поїли перед візитом). Рот - це інтимна зона тіла людини, в якій працює стоматолог. Повірте, це приємно.

3. Не пийте алкоголь (будь-який)! Особливо, для хоробрості! Бажано, мінімум за добу до візиту. Справа в тому, що дія анестетика блокується і знеболювання виявляється неефективним.

4. Правильно виберіть час візиту, особливо ті, кому доведеться багато говорити після візиту. Це все через дію того ж анестетика. При розмові можна прикусити собі щоку чи губу, або бути нездатним контролювати бризки слини, що можуть вилетіти з роту.

5. Візьміть із собою необхідні предмети. Серветки у стоматолога завжди знайдуться, а от ліки, що приймаються при цукровому діабеті, астмі, гіпертонії, відомій алергії тощо раджу мати із собою, на всяк випадок.

6. Приготуйтесь до запитань лікаря. Стоматологу важливо володіти інформацією не лише про рот, а про організм в цілому. Підготуйте свої запитання лікарю. Не соромтеся дістати листочок чи смартфон, де все занотоване. Не бійтеся своїх запитань, питайте про все, що вважаєте за потрібне.

7. І ще одне, про мобільний телефон: вимкніть зумер, будь ласка. Попередьте оточуючих, що Ви годину-півтори не зможете розмовляти.

Ну, от, на разі все. Маю надію, що поради корисні. Завжди Ваша Христина Кисляк


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=141007613569612&id=100029811224366


12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page