top of page

Як приготуватися до вибілювання зубів?

Оновлено: 27 лип. 2021 р.Як підготуватися до вибілювання зубів?

1. Прийти на огляд та консультацію до стоматолога з приводу, чи показане вибілювання саме Вам, чи немає протипоказань до процедури.

Протипоказанням до вибілювання зубів є: -вагітність - алергія на перекис водню - дуже тонка емаль - наявність патологічного стирання зубів - видимі тріщини емалі - під час ортодонтичного лікування - наявність захворювань пародонту - наявність карієсу, негерметичних пломб чи реставрацій - наявність множинних пломб чи реставрацій на фронтальних зубах - наявність коронок на фронтальних зубах

2. Провести санацію рота (полікувати карієс, замінити старі пломби та реставрації) - при потребі.

3. Обов'язково, непередодні вибілюванню, провести професійне чищення всіх зубів. Підібрати засоби гігієни порожнини рота, що будуть потрібними після вибілювання. В цей візит можна відзняти відбитки для виготовлення кап, що використовуються при домашньому вибілюванні.

4. За пів години до прийому прийняти 400-600 мг нурофену (ібупрофену), щоби процедура пройшла у комфортних умовах. Слід пам'ятати, що зуб - то живий орган, в середині якого живий живісінький нерв, який здатний відчувати все, що коїться на поверхні зуба. Інтактний зуб здатен відчувати і холодну , і гарячу воду, то чому би йому не відчути вибілюючий агент? Після візиту, при потребі можна прийняти ще порцію нурофену у дозуванні 200-400 мг.

5. Якщо була заміна невеличких пломб на фронтальних зубах - через кілька тижнів провести корекцію пломб у кольорі.

NBпломби та коронки не змінюють свій колір при вибілюванні, тільки тканини зуба!

6. Під час проведення домашніх процедур, що є невід'ємною частиною усього вибілювання, прийом знеболювальних не буде потрібним. Так як концентрація домашніх гелів невисока, чутливості зубів чи болю в них не буде.

Детальніше - на консультації. Завжди з Вами Христина Кисляк .


Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page