top of page

Чек - лист чищення зубів

Оновлено: 27 лип. 2021 р.


Чек лист щоденного чищення зубів та рота!

1. Власне, чищення. Зубна паста + зубна щітка - вичищаємо кожен зуб, поступово по секторам у роті. Рухи щіткою - вимітаючі по щічним/губним поверхням, поступальні по жувальним, язичним/піднебінним.

2. Ірригація. Ірригатором промиваємо усі міжзубні проміжки. Пам'ятайте, що щетинки зубної щітки НЕ заходять у міжзубний проміжок! У разі відсутності ірригатора - використовуйте флосс - тефлоновий або вощений як мінімум. У осіб з проблемним парадонтом (у кого є захворювання ясен) - обов'язкове використання міжзубних йоршиків.

3. Чищення язика скребком!!!!

4. Полоскання ополіскувачем! Не змивайте його. Він має залишитися плівочкою на зубах та слизовій рота, щоби до кінця виконати свою дію.

Все, рот чистий!

Щоденне рутинне дисципліноване чищення зубів та рота 2 рази на день після їжі 365 днів на рік, незважаючи на свята, вихідні чи крепку зайнятість - запорука зубного здоров'я та здоров'я усього тіла!!! Профілактика зубних хвороб - НЕ дорожча за лікування та підтримку у задовільному стані раніше лікованих зубів!

Правила , у загальному, діють для усіх вікових категорій з певною індивідуальною корекцією, що обговорюється під час огляду у стоматолога! Робіть щорічне профілактичне кабінетне чищення зубів, ідеально 2 рази на рік!

За подробицями - на консультації та огляді. Завжди з Вами, Христина Кисляк .


Comments


bottom of page