top of page

Топ - 5 порад для гігієни ротової порожнини

Оновлено: 27 лип. 2021 р.ТОП - 5 порад для кращої гігієни рота

Сьогодні, 20 березня, Всесвітній день здоров'я порожнини рота (World Oral Health Day - WOHD), проведення якого заснувала Всесвітня Стоматологічна Федерація FDI у 2013 році. Метою проведення дня стало підвищення обізнаності населення щодо методів профілактики захворювань порожнини рота, стимулювання пацієнтів, соціальних спільнот та урядових організацій об'єднувати зусилля для зниження стоматологічної захворюваності.

Кожен з нас може сказати: " Мені подобається дбати про себе: спати вдосталь, їсти корисну їжу, підтримувати себе здоровим - особливо зуби!!!"

Ось ТОП 5 порад для кращої гігієни рота 1. Не лягати спати, не почистивши зуби . Пам'ятайте, що ми не стерильні, в роті "проживають" до 600 видів різних бактерій! Чистять зуби і рот НЕ ВІД БАКТЕРІЙ, а від ЗАЛИШКІВ ЇЖІ, що є субстратом для їх розвитку, і, як результат - продукт життєдіяльності бактерій - КИСЛОТА - що діє згубно на емаль.

2. Розташовувати свою щітку (мануальну, електричну чи звукову) варто під нахилом до лінії ясен. Це запобігає пошкодженню емалі в пришийковій ділянці.

3. Не забувати про міжзубні проміжки - їх треба чистити обов'язково! Бо будь яка зубна щітка не проходить між зубами. Чим? Тут за показами - всім обов'язково промивати ірригатором, інколи можна використати флосс. А в кого з'явилися оголені міжзубні проміжки - неодмінне використання міжзубного йоршика.

4. Щодня, щовечора, чистити язик!

5. Контролювати їжу і напої з цукром!


А ще, сьогодні День Щастя!

Щасти Вам у зубному здоров'ї і не тільки!

Завжди з Вами Христина Кисляк .

Останні пости

Дивитися всі

תגובות


bottom of page