top of page

Рекомендації щодо вибілювання зубів.

Оновлено: 27 лип. 2021 р.Рекомендації щодо вибілювання зубів Що варто розуміти, та про що пам'ятати

1. Пришийкова частина зуба темніша ніж інша його частина, і залишається трохи темнішою після закінчення процедури вибілювання. В цій ділянці тонша емаль, вибілюючий агент кабінетного використання накладається в цю ділянку зовсім мало, або взагалі не накладається, щоби упередити підвищену чутливість зубів. На її відбілювання може бути потрібно більше часу, і досягається, в основному, процедурами домашнього вибілювання.

2. Під час, та після процедури відбілювання у незначного відсотка пацієнтів спостерігається підвищена чутливість або болісність зубів, та / або ясен. Це залежить від відсотка відбілюючого агенту та індивідуальних особливостей будови емалі. Зуб - це живий орган, в середині якого є повноцінний нервовий пучок. Звичайно, що пульпа (нерв) буде чути дію надподразника. Для того, щоби процедура пройшла комфортно, варто напередодні підготуватися до неї точно за вказівками лікаря. Так само маєте точно виконати поради лікаря після процедури. Тоді біль і вибілювання не зустрінуться.

3. Деякі пацієнти можуть відчувати тимчасовий дискомфорт при носінні капи (в ділянці ясен, горла, язика). Варто звернутися до лікаря для корекції капи в місцях надавлювання. І, може смішно, але не їжте з капою в роті. Не паліть/куріть під час носіння капи. Старі пломби з амальгами та з матеріалів, до складу яких входить срібло, можуть залишати темні плями на капі. Хоча наявність таких пломб зараз вже рідкість.

4. Кава, тютюн, червоне вино, червоні соуси, морси, продукти, що містять сік буряка, чорниці, вишні, смородини та деякі інші продукти сприяють потемнінню зубів. Рекомендовано перші дві доби дотримуватись «білої дієти» - вживати продукти, що не містять виражений пігмент.

5. Гель для домашнього вибілювання небхідно зберігати в місцях, не доступних для дітей. Не використовуйте вибілюючі гелі домашнього використання у період вагітності та годування груддю. Не використовуйте інші вибілюючі системи, крім тієї, що призначив лікар. Не піддавайте шприци з гелем дії сонячних променів та тепла. Зберігайте шприци з відбілюючим гелем при кімнатній температурі (не в холодильнику). Використані шприци необхідно викидати.

6. Одночасно з проведенням домашнього вибілювання можна використовувати спеціальний гель на основі фториду та нітрату калію для зняття чутливості для проведення ремінералізуючої терапії. Пам'ятати, що причиною чутливості зубів можуть стати продукти харчування, багаті на лимонну кислоту або газовані напої, тому потрібно обмежити їх вживання.

7. Ну, і на останок, дуже важливими є регулярні відвідування стоматолога з метою профілактичного огляду та професійної чистки зубів (за призначенням стоматолога) для підтримання найкращого і більш тривалого ефекту відбілювання. Професійні огляди та професійне чищення повинне проводитись 2 рази на рік через кожні 6 місяців.

За подробицями - на консультації. На разі все, завжди з Вами Христина Кисляк .

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page