top of page

Рекомендації після вибілювання

Оновлено: 29 лип. 2021 р.
Продовжую свою міні - рубрику #1000іоднарекомендація . Сьогодні - рекомендації після вибілювання!

Про що потрібно пам'ятати?

1. Як правило, пришийкова частина зуба темніша ніж інша його частина, тому на її вибілювання може бути потрібно більше часу, і вона залишається трохи темніша після закінчення процедури вибілювання.

2. Під час, та після процедури вибілювання у незначного відсотка пацієнтів спостерігається підвищена чутливість зубів та / або ясен. Це залежить від відсотка вибілюючого агенту та індивідуальних особливостей будови твердих тканин. Якщо, все-таки, Ви відчуваєте підвищену чутливість в зубах, скажіть чи зверніться до Вашого стоматолога. Можливо, Вам необхідно використовувати спеціальний гель на основі фториду та нітрату калію для зняття чутливості. Далі причиною чутливості зубів можуть стати продукти харчування, багаті на лимонну кислоту або газовані напої, тому потрібно обмежити їх вживання.

3. Деякі пацієнти можуть відчувати тимчасовий дискомфорт при носінні капи (в ділянці ясен, горла, язика). Якщо ці симптоми будуть тривати більше 2 діб чи наростати, Вам необхідно звернутися до стоматолога. Можливо, потрібно відкорегувати капу в місцях надавлювання. Ці симптоми повинні зникнути через 1—3 доби після корекції.

4. Кава, тютюн, червоне вино, червоні соуси, морси, продукти, що містять сік буряка, чорниці, вишні, смородини та деякі інші продукти сприяють потемнінню Ваших зубів. Рекомендовано перші дві доби дотримуватись «білої дієти» - вживати продукти, що не містять виражений пігмент

5. Дуже важливими є регулярні відвідування стоматолога з метою профілактичного огляду та професійної чистки зубів (за призначенням стоматолога) для підтримання найкращого і більш тривалого ефекту відбілювання. Професійні огляди та професійне чищення повинне проводитись 2 рази на рік через кожні 6 місяців ( у осіб із проблемним пародонтом 3-4 рази на рік, через 3-4 місяці).

6. Вибілюючий гель необхідно зберігати в місцях, не доступних для дітей.

7. Деякі старі пломби з амальгами та з матеріалів, до складу яких входить срібло, можуть залишати темні плями на капі. Це нормально.

8. Не використовуйте відбілюючи гелі у період вагітності та годування груддю.

9. І, може смішно, але не їжте з капою в роті.

10. Не паліть під час носіння капи.

11. Не використовуйте інші вибілюючі системи, крім тієї, що призначив лікар.

12. Не піддавайте шприци з гелем дії сонячних променів та тепла. Зберігайте шприци з вибілюючим гелем при кімнатній температурі (не в холодильнику). Використані шприци необхідно викидати.

На разі все, завжди з Вами Христина Кисляк

0 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page